Wymiana szybki

0
113
Wymiana ekranu
Serwis telefonów

Smartfony stały się elementem naszej codzienności, wykorzystujemy je nie tylko do kontaktowania się z innymi, ale również jako wsparcie w codziennych zadaniach i obowiązkach. Niestety są to urządzenia bardzo delikatne, które w prosty sposób można uszkodzić. Bardzo często upadek telefonu lub przypadkowe przygniecenie wiąże się z uszkodzeniem szybki od wyświetlacza. Okazuje się, że nawet szkła hartowane lub popularne pokrowce nie uchronią nas w pełni przed uszkodzeniem telefonu. Jeśli na ekranie pojawi się charakterystyczny dla zbicia pajączek, powinniśmy rozważyć naprawę uszkodzonej szybki lub zakup nowego telefonu. Jednak to właśnie wymiana szybki będzie w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem.

Czy wymiana szybki w telefonie jest możliwa

Jednym z najczęstszych powodów, dla których telefony trafiają do serwisu, są uszkodzenia mechaniczne. Powstają one najczęściej przez upuszczenie lub przygniecenie smartfona. Większość użytkowników telefonów w takiej sytuacji od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Niewiele osób wie, że cały moduł w telefonie składa się z wyświetlacza, dotyku oraz szybki. Bardzo często podczas upadku uszkodzona zostaje jedynie szybka. Jeśli cały wyświetlacz oraz dotyk działają poprawnie, najtańszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki. Warto jednak pamiętać, że wymiana szybki nie w każdym telefonie będzie możliwa.

Samsung A70 wymiana szybki - serwis telefonów

Samodzielna wymiana szybki w domu

Jeśli zastanawiasz się, czy samodzielna wymiana szybki w domu jest możliwa, to niestety musimy Cię zmartwić. Nawet jeśli dobrze znasz się na budowie telefonu i posiadasz w domu proste akcesoria lub urządzenia do wykonania wymiany szybki, to szansa, że uda Ci się prawidłowo wykonać taką naprawę jest bliska zera. Przede wszystkim, wymaga profesjonalnych narzędzi takich jak separator. Prawdopodobnie nie posiadasz też profesjonalnego kleju do szybki. Pamiętaj, że wymiana szklanych elementów wymaga dużej precyzji oraz dostępu do specjalnie przygotowanych pomieszczeń, w których nie znajdują się kurz ani inne drobinki, które mogłyby znaleźć się pomiędzy wymienianą szybką, a wyświetlaczem.

Wymiana szybki w serwisie telefonów

Niezależnie od tego, w jaki sposób powstało uszkodzenie, jeśli ekran oraz dotyk nie zostały uszkodzone, to wymiana szybki w specjalistycznym serwisie będzie najtańszym rozwiązaniem. Serwis, który na co dzień zajmuje się tego typu naprawami, będzie posiadał specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny przy tego typu naprawach. Wymiana szybki powinna być wykonana przez wykwalifikowanych pracowników serwisu, którzy takie naprawy wykonują na co dzień. Naprawa telefonu w takim miejscu sprawi, że telefon będzie działać tak samo dobrze jak przed uszkodzeniem. Warto też pamiętać, że oddanie telefonu do profesjonalnego serwisu pozwoli uniknąć niepotrzebnych kosztów, które mogłyby wynikać z wykonania „domowej” naprawy.

Ile trwa wymiana szybki

Wszystkie naprawy, w tym również wymiana szybki wymagają bardzo dużej dokładności. Właśnie dlatego w naszym serwisie stworzyliśmy specjalistyczne procedury, które pozwalają nam na dokładne wykonanie naprawy. Wymiana szybki rozpoczyna się od zarejestrowania urządzenia. Następnie technik przystępuje do zdemontowania uszkodzonej szybki i wymienienia jej na zupełnie nową. Na końcu telefon przekazywany jest na dokładne testy, które pozwalają stwierdzić, czy naprawa została wykonana prawidłowo i czy urządzenie jest w pełni sprawne. Po wykonaniu testów urządzenie trafia do klienta. Jako serwis telefonów dbamy o to, aby czas obsługi był jak najkrótszy. Bardzo często naprawę urządzenia wykonujemy tego samego dnia, dlatego zapraszamy do skorzystania klientów ze Śląska osobiście. Serwis telefonów znajduje się w Chorzowie obok Katowic. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, ile dokładnie zajmie wymiana szybki w Twoim telefonie, upewnij się u naszego technika co do obecności elementów na stanie.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

Koszt wymiany szybki będzie różnił się w zależności od tego, jaki model telefonu posiadasz. Jeśli chcesz poznać cenę takiej usługi, skorzystaj z naszej wyszukiwarki w sklepie internetowym lub skontaktuj się bezpośrednio z serwisem. Jesteśmy do twojej dyspozycji w serwisie telefonów w Chorzowie obok Katowic. Jeśli zdecydujesz się na zakup usługi przez nasz sklep internetowy, otrzymasz w gratisie darmową, ubezpieczoną przesyłkę do paczkomatu w obie strony. Podana w sklepie cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki na nową. Zawiera też cenę niezbędnych części, dlatego nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here