Wyświetlacz w iPhone X pierwszy wyświetlacz na amoledzie

0
134

Smartfony iPhone od Apple mają wielu zwolenników na całym świecie. Wiele oryginalnych funkcjonalności, niepowtarzalny styl, jak również niezawodność, wpływają na popularność tej serii telefonów. Wydaje się, że w wielu kwestiach jest to całkowicie zasłużona popularność i rzec można moda na iPhone. Wydaje się bowiem, że marka ta zwykle jest o krok przed wieloma konkurentami. Jednak do tej pory, to Samsung wyznaczał standardy jakości wyświetlaczy na rynku. Wyświetlacz w iPhone X jako pierwszy dogonił kilkuletnią technologię Samsunga.

W ostatnim czasie również Apple zaskoczył pozytywnie i przedstawił nowoczesny i nowatorski model X. IPhone X to model, na który możemy liczyć jeżeli chodzi o parametry techniczne. To pierwszy iPhone z tak fantastycznym wyświetlaczem iPhone. I nie ma w tym sformułowaniu żadnej przesady. Wielu specjalistów zgodnie uważa, że ekran OLED z Apple iPhone X jest najlepszym, jaki pojawił się do tej pory na rynku. Przyjrzyjmy mu się nieco bliżej. Matryca została wykonana w technologii AMOLED. Panel dotykowy to aż 5,85 cala, które pracują na rozdzielczości 2436 × 1125 pikseli. Efekt końcowy to fantastyczny format 19,5:9 oraz nieosiągalne dla wielu konkurentów zagęszczenie pikseli 458 PPI. Wyświetlacz iPhone X również jest doskonale skalibrowany, co odczujemy przede wszystkim przy rozrywce i filmach video. Takie parametry gwarantują nam rozrywkę i pracę na urządzeniu na najwyższym możliwym poziomie.

Wyświetlacz iPhone X, a jego cena

Oczywiście nie każdemu przypadną do gustu parametry. Sam telefon również będzie poza zasięgiem cenowym wielu osób poszukującym nowego sprzętu, ale jednak model X zasługuje na olbrzymie wyróżnienie właśnie za ekran. Choć oczywiście, nie jedynie wyświetlacz w iPhone X jest godny uwagi. Parametry techniczne tego modelu powalają, ale to właśnie ekran staje się jego wizytówką i tym, na co większość użytkowników na pewno najszybciej zwróci uwagę. Wykonany przez Samsunga panel można nazwać, jednym z najlepszych ekranów smartfonów w historii tych urządzeń. Czy okaże się przełomowe i w ślad z Apple pójdą inni producenci, przekonamy się już niebawem.
Jeśli Twój wyświetlacz w iPhone ma problem, polecamy skorzystać z usług naprawy ekranu SmartSerwis24.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here